Chaos Gold Team Logo

Grafik

Poniedziałek 20:15-21:45 NO-GI
Wtorek
Środa 20:15-21:45 BJJ
Czwartek
Piątek 20:15-21:45 NO-GI
Sobota

Mateusz Jankowski

Pedagog

W Chaos Gold Team najbardziej podoba mi się pozytywna atmosfera na treningach. Grupa nie jest duża, więc już po krótkim czasie zna się wszystkich z drużyny. Na każdym treningu jest okazja powalczyć z zupełnie początkującymi, średnio-zaawansowanymi jak i z osobami doświadczonymi. Godziny w jakich trenujemy sprawiają że nie ma wymówek – 2-3 treningi w tygodniu zawsze uda się wpasować w życiowy grafik.

Milena Gajewska

Specjalista ds. Logistyki

Jeśli lubisz aktywność fizyczną, chcesz przygotować formę na nowy rok, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a przy tym wprowadzić trochę chaosu w Chaosie - to idealne miejsce dla Ciebie! Najwyższy czas wnieść kolejny żeński pierwiastek na matę i udowodnić, że słaba płeć ma w sobie moc! (Poszukuję koleżanek do współnych treningów)

Paul Lynch

Dyrektor E-commerce

After my first class (classes are free by the way) and learning a few moves, I was hooked. It’s always awesome when you can learn practical self-defense while getting a great workout at the same time! Pawel is an amazing coach. Not only is he very knowledgeable, but he is also a great inspiration. All the guys do their best to make new members feel instantly part of the team. If you have ever been interested in trying Brazilian Jiu-Jitsu, you should need to join this team. You will sweat you will hurt and you will lose weight like never before. Bring your own tissues!

Mikołaj Kufel

Doradca Serwisowy

Trenując kilka lat piłkę nożną w różnych drużynach, grając w rozmaitych ligach, wiem że trener nie musi być twoim kolega. Nie musisz go lubić, nie musisz myśleć o nim z uśmiechem na twarzy. Jeśli chcesz rozwijać się pod względem danego sportu, dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów potrzebujesz kogoś, kto będzie cię uczył i motywował do systematycznego treningu, by wykrzesać z ciebie jak najwięcej. Trenując w Chaos Gold Team możesz to wszystko znaleźć. Paweł Kaczyński to trener, który przykłada dużą wagę do tego aby jego podopieczni dokładnie uczyli się technik, panowania nad swoim ciałem i myśleli nad tym co robią na macie. To trener, którego nawet da się polubić ? Jest osobą, która nie obkłada się tylko wielkimi trenerskim sloganami, ale realnie pojazuje czym jest walka i to nie tylko na macie, ale także w życiu codziennym. Trenując w Chaos Gold Team nie zapomniesz czym jest szacunek do kolegów z maty i co daje ciężką praca na treningach. Atmosfera ludzi przychodzących na treningi, przyciąga jak magnes. Jeśli chcesz trenować, po to aby zdobywać sukcesy lub dla samego siebie treningi w Chaos Gold Team z pewnością ci w tym pomogą.

Wyciśnij z siebie pot!
Zapisz się na trening personalny teraz
Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059