Chaos Gold Team Logo

Trenerzy

Nasi Trenerzy to wielowymiarowe osobowości. Dla każdego z nich BJJ jest największą pasją, którą rozwijają równolegle z karierą zawodową czy życiem rodzinnym. Tak jak przystało na superbohaterów każdy z nich ma swoje unikalne supermoce, od każdego możesz się nauczyć czegoś innego. Zobacz co każdy z nich ma do zaoferowania, wybierz, to co będzie Ci najbardziej pasowało.

Pająk

Paweł Kaczyński

Paweł to Don Pająk vel Kaczor Chaosu. Przydomek nadano mu od Don Kichota - nie da się ukryć, że podobnie jak on, broni (tylko) własnych ideałów i lubuje się chełpić swoją wielkością. Choć niektórzy kąśliwie z tego żartują (tych niewielu z czarnym pasem z belkami), każdy w końcu z ręką na sercu przyzna, że Paweł ma się czym chwalić. Tropienie drugiego równie niezłomnego wojownika byłoby dla niesfornych białych pasków karą dożywotnią - próżno bowiem takiego szukać. Paweł stoczył wiele walk, nie tylko na macie, ale również w życiu. Nic jednak nie zdołało osłabić jego Pajęczej Sieci, w której nieustannie giną nawet najmocniejsi. Już się domyślasz? Tak, to stąd zwą go Pająkiem. Spiderem ochrzcił Pawła Maciej Linke. Paweł jest jednym z jego pierwszych i najwytrwalszych zawodników, jednym z prekursorów bjj w Polsce. Tytuł vel Kaczor za to wcale nie jest tak oczywisty, jak Ci się pewnie wydaje. Nie daj się zwieść tym oryginalnym nazwiskiem… Przyjdź na treningi i rozwikłaj zagadkę - zerknij co czyta nasz trener jadąc na zawody lub obozy treningowe. Przy okazji, dam Ci dobrą radę. Jak już będziesz siedział blisko niego... możesz się go trochę przestraszyć. Choć będzie Ci się wydawać, że lepiej trzymać go na dystans, nie bierz nóg za pas, ale pokaż mu swój hart ducha. Poznasz wtedy łagodne oblicze Pająka. Tak, zapewniamy ono ISTNIEJE. Zresztą mając Pająka za trenera przekonasz się, że NIE ISTNIEJE tylko jedno: NIEMOŻLIWE.

Zangief

Zbigniew Sikora

Zangief to klubowy malkontent. Jeśli miałeś zły dzień, przyjdź na matę, Zangief przekona Cię, że zawsze może być gorzej. Niech Cię jednak nie zwiedzie jego pozorne narzekanie, to tylko element gry taktycznej. Usypia czujność, by potem zaatakować, jak wściekła kobra. Jako trener jest bardzo cierpliwy, opanowany i metodyczny. Nie do końca wiadomo czy to ze względu na to, że w Chaos Gold Team jest od samego początku i oszczędza energię czy dlatego, że ma małą, uroczą córeczkę Tosię, która potrafi solidnie dać w kość. Zangief ukończył Akademii Sztuk Pięknych. Doświadczenie dydaktyczne zebrał jako wykładowca na wyższej uczelni. Kiedy Zangief akurat nie dusi na macie jakiegoś gościa, który sobie pomyślał: “ten nie jest wielki, z nim zawalczę, będzie lekko”. Zajmuje się sztuką w przestrzeni publicznej i malarstwem sztalugowym. Uwielbia tworzyć murale. Namalował także całą kolekcję obrazów inspirowanych BJJ. Zdobył złoto Mistrzostwach Polski 2015, Srebro na Mistrzostwach Polski w 2016 i Srebro na ADCC 2013 Krakow.

Leon

Krzysztof Rejzner

Kojarzysz film Leon Zawodowiec? To właśnie o nim, tylko nasz Leon nie zginął. To jest gość, który nie mówi dużo, ale jak już coś powie, to znaczy, że nie żyjesz. Zainteresowania Leona to hip-hop, zapasy i rolki z motylej gardy. Uwielbia zwierzęta i jakiś czas temu przestał jeść mięso. Leon jest ciągle na masie i cały czas marzy, żeby ważyć 100kg. Wierzy, że pomoże mu to w walkach z Pająkiem (przyp. red.: nie pomoże). Po treningu zawsze je dziwne proszki i tabletki. Chłopakom mówi, że to aminokwasy, ale nikt tego nigdy nie zweryfikował. Walczy w sposób niezwykle dynamiczny i nie odpuszcza do końca. Tego samego uczy na prowadzonych przez siebie treningach. Srebrny Medalista Mistrzostw Polski No-Gi Brązowy Medalista Winter Open Brązowy Medalista Mistrzostw Mazowsza

Krokodyl

Łukasz Załęski

“Krokodyle potrafią zaciskać szczęki z siłą do 3 ton/cm2” ...czyli prawie tyle ile nasz Krokodyl, kiedy ciągnie balachę na kolano. Jeśli mielibyśmy opisać go jednym zdaniem - “nie do zatrzymania”. W trakcie Mistrzostw Polski ADCC walczył 5 walk, w 4 przeciwnik skręcił mu nogę. Nie odklepał, wygrał, wyszedł do następnej walki i wygrał Mistrzostwa Polski pomimo kontuzji! Kroko jest miłym i uczynnym klubowym kolegą do czasu, aż nie rzucisz mu wyzwania. Mimo, że należy do tych, co lubią pospać, jest gotów przyjechać na poranny trening tylko po to, żeby załatwić porachunki. Zainteresowania Krokodyla to: MMA (jeśli chciałbyś obstawiać zakłady, pogadaj najpierw z nim), samochody i jego narzeczona Gosia, ponieważ jest na maksa pantoflem (nie radzimy mu tego mówić, bo zarezerwuje z Tobą 3 walki z rzędu). Odnośnie samochodów, Kroko to taki “Mirek Handlarz Samochodów” i “Henryk Złota Rączka” w jednym. Nie ma takiej usterki, której by nie naprawił. Zawsze można na niego liczyć Kroko był Mistrzem Europy ADCC, Mistrzem Polski ADCC oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski BJJ

Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059