Chaos Gold Team Logo

Obóz Linke Gold Team 2018. Dzień 1

GOLDTEAMEK wydanie pierwsze

To właśnie dziś jest najważniejszy dzień w roku!  To dziś rozpoczął się największy w Polsce, najlepszy i niezmiernie wyczekiwany przez wszystkich obóz Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Od dziś przez kolejne 6 dni w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji (BOSiR) będzie trwał istny karnawał w brazylijskich rytmach wybijanych przez serca naszych Samurajów! To dziś rozpoczął się obóz Linke Gold Team! Mamy nadzieję, że zarówno nasi trenerzy, wojownicy a także florki, ukończą ten obóz z nowymi doświadczeniami owocujacymi w jeszcze większe sukcesy niż dotychczas.

Mamy niestety też zła wiadomość. Nasz Mistrz Mariusz “Manolo” Linke nie będzie mógł z nami powalczyć z powodu kontuzji, która mimo strachu przed nim samym nadal mu doskwiera. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Wodzu!

Heeeeeeeyyyy!

NEWS

Z ostatniej chwili: ‚Pająk’ zbiera tajną organizację która ma na celu wywołać bunt na obozie. Z najnowszych informacji wynika, iż do wywołania buntu rekrutuje florków.

Maciek ‚Lobo’ po treningu zamiast wziąć prysznic kąpie się w basenie – gdzie młodzi pokazują kto tam rządzi.

Damian Fidala spóźnił się na obóz, ponieważ jego kobieta kazała mu pozmywać po śniadaniu.

Akt wandalizmu na terenie ośrodka! Brudne zapocone kimona niszczą zieleń na terenie ośrodka. Mieszkańcy są bardzo przerażeni i wezwali służby porządkowe.

Z pokoju gdzie nocuje Krzysztof Kułak słychać było odgłosy płaczu po dzisiejszym pasowaniu. Obok w pokojach nie można było spać.

ZMTP

Codziennie publikować będziemy jedną ze Złotych Myśli Trenera Pająka… Bądźcie czujni!

zmtp

 

Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059