Chaos Gold Team Logo

Seminarium z Maciejem „Lobo” Linke 17 i 18 Marca 2018

Maciej Lobo Linke

Dlaczego warto przyjść?

Jest kilka takich technik, które stały się jego znakiem rozpoznawczym: „Lobowyrzutnia” czy „Winchester” okazały się niezwykle skuteczne na wielu zawodach polskich i zagranicznych. Z Mistrzostw Europy przywiózł dotychczas 9 medali. Był brązowym medalistą na Mistrzostwach Świata. Na Mistrzostwach Europy No-Gi stawał na podium 3x. Najnowsze z osiągnięć Lobo to Mistrzostwo Europy IBJJF oraz Mistrzostwo Pan Ams z 2017 roku. Na ME Europy wszystkie walki skończył przed czasem w rekordowym tempie. Poniższy highlight rozwieje wszelkie wątpliwości 🙂

Lobo poza byciem trenerem BJJ jest również standuperem. Jak często masz okazję powalczyć z gościem, który nie dość, że będzie Cię dusił do nieprzytomności to jeszcze opowiadał przy tym dowcipy? Po seminarium planowane jest wspólne wyjście na pizzę, więc warto!

 

Dla kogo jest to seminarium?

Wszystkie treningi odbywać się będą w kimonach. O tym jakie techniki zostaną pokazane na seminarium decydują uczestnicy poprzez głosowania na fanpage Chaos Gold Team.

Mile widziani są zawodnicy wszystkich klubów. Każdego dnia planowane są sparingi, więc będzie okazja do powalczyć z ludźmi z innych akademii 🙂

 

Jaki jest plan seminarium?

Sobota:

Niedziela:

 

Gdzie odbywa się seminarium?

Wszystkie treningi odbywają się w klubie CityFit Targówek przy ulicy Głębockiej 13. By wejść do klubu należy posiadać aktywny karnet. Na samo seminarium wystarczy karnet 24h, który kosztuje 24,95 PLN (jest ważny do północy następnego dnia od daty rozpoczęcia). Dla 15 pierwszych osób, które wykupią uczestnictwo w seminarium mamy darmowe wejściówki CityFit! Jednorazowe wejściówki można szybko kupić na stronie CityFit.

Ile kosztuje seminarium?

Koszt seminarium to 140 PLN. Zawiera wszystkie 4 treningi oraz wyjście na pizzę po seminarium 🙂

Koszt seminarium nie zawiera karnetu CityFit (dla pierwszych 15 osób karnet 24h gratis)

 

 

Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059