Chaos Gold Team Logo

Obóz Linke Gold Team 2018. Dzień 3

GOLDTEAMEK wydanie trzecie

Za nami trzeci dzień obozu LGT. W dniu dzisiejszym uświetnił nas swoją obecnością Roman Szymański. Dziś również miały miejsce nominacje. Purpurowy pas z rąk Macieja „LOBO” Linke otrzymał Dawid Matyszczak. Trener Grzegorz „Tygrys” Szatkowski nominował dwoje swoich podopiecznych na wyższy pas. Pola Pilż otrzymała pomarańczowy pas, natomiast jej klubowy kolega Kacper Stępnik – niebieski. Gratulujemy i życzymy następnych nominacji. Na koniec dnia trzeciego obozowe florki stanęły na wysokości zadania organizując gale wrestlingu dla naszego Wodza oraz pozostałych czarnych pasów. Heeeeeeeyyyy!

NEWS

Dziś na porannym treningu jeden z trenujących opowiadał drugiemu o swoich fetyszach oraz składał mu niemoralne propozycje.

Tajna organizacja Trenera Pająka, która ma na celu pokonać wszystkich, nagle zgubiła drogę. Trener Pająk musiał wziąć sprawy w swoje ręce.

Po sparingach jeden z trenujących ukradł koszulki, które miały być do sprzedania. Świadkowie zeznali że miał okulary oraz arbuzowy wygląd, jeśli to czytasz wiesz gdzie trzeba je zwrócić.

Buzz wyznał swój sekret, że chciałby przyjść na trening w kostiumie z bajki „Toy Story”, ale boi się co powiedzą koledzy.

Jeden z trenerów robił dziś pokaz pierwszej pomocy z technik bandażowania, przez co jeden z chętnych wygląda jak obywatel krajów arabskich.

Jak dowiedziałem się z bliskiego otoczenia trenera Macieja, ów trener sporą ilość czasu przeznacza na korekty zdjęć w Photoshopie. Czyżby chciał podrasować wygląd swojej brody ?

Jeden z młodszych uczestników obozu nawoływał do buntu przez co został zdewastowany, lecz karę dwudziestu długości żabek uważa za śmieszną i nie zamierza się poddać w dążeniu do swojego celu.

Na porannych technikach MMA padło lekkie KO po pięknym sierpie. Znokautowany rzekł, że

następnego dnia odwdzięczy się, tak aby była niezbędna pierwsza pomoc.

Na korytarzach słychać pogłoski o nielegalnym sprzedawaniu Nutelli i Coca-Coli. Podobno u niektórych osób można dokonać zakupu bez podatku VAT w konkurencyjnych cenach.

Trener Pająk kontynuuje lekcję pływania. Aktualnie, Trener wrócił do treningów na sucho bez wody (zdjęcie poniżej).

pływanie

 

ZMTP

Poniżej prezentujemy dawkę inspiracji od Trenera Pająka na kolejny dzień Obozu!

 

Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059