Chaos Gold Team Logo

Premiera filmu „BJJ – Droga Życia” – relacja

Wczoraj w Cudzie nad Wisłą w Warszawie odbyła się premiera naszego filmu. Dla nas brazylijskie jiu-jitsu to pasja, zaangażowanie i pozytywna atmosfera. Chcieliśmy pokazać to na filmie. Przedstawić, jak my, jako zawodnicy Chaos Gold Team, odbieramy ten sport.

Zostaliśmy poproszeni o pokazanie filmu przed koncertem Eldo. Chcieliśmy przybliżyć szerszej publiczności czym jest brazylijskie jiu-jitsu, skąd się wywodzi, na czym polega. Zaczęliśmy od pokazu w wykonaniu Krokodyla, Brandona, z narracją Barona, który od dziś będzie nosił ksywkę „Gaduła” 🙂

W trakcie projekcji w Cudzie nad Wisłą było około 150-200 osób. Film ku naszemu miłemu zaskoczeniu został przyjęty bardzo pozytywnie. Po projekcji były gromkie brawa, parę osób nawet podchodziło, gratulowało i mówiło, że film im się podobał. Jest to dla nas tym bardziej cenne, że nie wiedzieliśmy, jak nas odbierze publiczność niezwiązana z tą dość niszową (przynajmniej według nas) tematyką. Czy będą zainteresowani czy zaczną skandować, że chcą już Eldo. No dobra, na premierze był cały klub, więc to ostatnie być może, nie byłoby zbyt roztropne z ich strony 🙂 Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu, masz okazję zobaczyć go teraz:

Dzięki wszystkim, którzy byli na wczorajszej premierze, było świetnie!


Strona wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies), które usprawniają jej działanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Ok, zgadzam się.
Chaos Gold Team Logo

Na pewno zadzwoniłeś, czy wymiękłeś?

Zadzwoniłem, zamknij!

Dzwoń i umawiaj się teraz!

Wymówki zostaw dla swojej dziewczyny

532 112 059